sobota, 19 listopada 2011

, nareszcie weekend . ♥ !

Cześć . ♥ . Przepraszamy , że wczorajszej notki nie było , ale Ania poszła do dentysty oraz kończyłyśmy późno lekcje . Dzisiejsza notka jest trochę późno , ale nie miałyśmy czasu jej napisać . A to sprzątanie , wygłupianie się ;d . Teraz Ania i Magda są u Magdy , a Klaudia siedzi u siebie w domu bo musi sprzątać ;| . A więc dzisiaj było super ;d . Na początku bardzo ostro się umalowałyśmy i śledziłyśmy chłopaków . Taki Maciek poszedł do swojej dziewczyny Oli . Chciał jej numer telefonu. Podałyśmy i poszłyśmy za nimi .Byłyśmy na klatce i podsłuchiwałyśmy . Ona z nim zerwała . ;c Jak ona tak mogła . Och . Potem wróciłyśmy do domu Magdy . Jak już byłyśmy to rzucałyśmy trzema udkami z kury . xd hahahaha . ;d . My to mamy zabawę . Klaudia wygrała , Magda miała drugie miejsce , a Ania trzecie . ;d . Potem zajadałyśmy lody ! Mmmm . PYCHA ! ♥ Potem była runda z jajkami . xd Magda rzucała Ani . Ale Ania opuściła dwa razy xd . Magda i Klaudia ani razu . Jak zawsze jesteśmy u Magdy to nie ma że nie jesteśmy przebrane w jej mamy ciuchy . xd Byłyśmy ostro umalowane . Ale to jest tak zawsze ;p . Dziś obiecałyśmy wam , że ta notka będzie cała o nas . A więc proszę ;) . Dziś dodamy nasze zdjęcia ;d . Mianowicie zaczniemy od naszych zdjęć . Mamy nadzieję że wam się spodobają . ;d . O to one :

Mam nadzieję , że fotki mogą być ; )  ♥


A teraz trochę jesieni , zdjęcia zrobiła Ania z Magdą ; A teraz zdjęcie , które nam się najbardziej podoba : ♥ Do zobaczenia , to tyle na dziś . ; )

21 komentarzy:

 1. Ania na fotografa (...) /'(..)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny blogg!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ładne teraz tło zdjęcie główne PROFESKA !!!
  cudnie

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny ten wasz bloog! pokuj!

  OdpowiedzUsuń
 5. jestescie zalowe

  OdpowiedzUsuń
 6. to jest blog http://arynsa-arynsa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. one nie są żalowe , mówicie tak bo zazdrościcie i tyle.dobrze wiemy ,że mają świetny blog i świetną osobowość.i nie wysyłajcie im jakiś arynsów , bo one mają swój blog i swoją inspiracje.Tacy mocni to napiszcie kim jesteście.Sami sobie wejdze w tą arynse.i nie wysyłajcie one jak bd chcialy to wejda w tą jakąś paulinę.Przed chwilą weszłam na ten blog i nie jest fajny , tyle tyle , że dostaje za free rzeczy i nic więcej . A WY SIĘ NIE PRZEJMUJCIE BO NIE MA CZYM .WASZ BLOG I TAK JEST NAJLEPSZY . Z ZAPAŁEM CZEKAM NA KOLEJNE NOTKI :):) ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się. nie wysyłajcie im jakiś arynsów bo to jest straszny blog.założony przez osobę nie mającą klasy jak widać!! to coś http://arynsa-arynsa.blogspot.com/ to nie blog tylko jakieś głupoty!!! jaranie się rzeczmi ojojoj ale fajny blog!

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję wam za notke pt . ,, obiecane fotki ,, ♥


  jula ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. blog Arynsy naszym zdaniem jest fajny . Dzieli tam swoje inspirację itp .
  , ale wiemy , każdy ma inne zdanie . ; )

  dziękujemy . < 33

  OdpowiedzUsuń
 11. a zdaniem niektórych arynsówa nie jest fajna i nic tego nie zmieni ! ;/ blog fajnyy

  OdpowiedzUsuń
 12. oczywiście ten blog fajny ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. ania śliczna tap model po prostu !!!

  OdpowiedzUsuń
 14. O jeju ania tap model ojejciu co za komplement!jakiś słaby ten komplement bo żeby ocenić czy ktoś jest top model to trzeba w całości tą osobę zobaczyć,na sesjach,na żywo...żal po co pisać takie farmazony!

  OdpowiedzUsuń
 15. ja wiadziałam ją w całości i wez sie ogarnij bo wiem co robie tak.to moje zdanie podoba mi sie,tobie sie nie musi.masz problem

  OdpowiedzUsuń
 16. rozumiem , że może nie każdemu sie podpbam , bo wiem jestem brzydka,ale bez przesady ;) bo to niemiłe .
  dziękujemy ; )

  OdpowiedzUsuń
 17. to ja anonimowy 4 stycznia o 20:21.ja wcale nie powiedziałam aniu że jesteś brzydka,jesteś po prostu normalna ani brzydka ani piękna chodzi mi tylko o to że ktoś przesadził z tym programem tap model nie lepiej jakby ta osoba której się jak widać bardzo podobasz napisała że jesteś śliczna lub piękna a nie porównuje cię do jakiegoś programu z tvn i sam lub sama się ogarnij bo chyba nie wiesz do kogo piszesz cioto!

  OdpowiedzUsuń
 18. Znam Anię Wojciechowską,więc znam piękna osobę dz.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz <3